Vítejte na stránkách naší Základní organizace Odborového svazu DOSIA Dopravní podnik Teplice s.r.o.

Vítáme Vás na stránkách naší Základní organizace Odborového svazu DOSIA. Naším cílem je aby se k vám dostaly všechny informace co nejpohodlněji a aby jste k nim měli přístup odkudkoli a kdykoli. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli založit tyto webové stránky a pevně věříme, že s nimi budete spokojeni a budete se sem rádi vracet k načerpání dalších nových informací, které sem budeme pro vás pravidelně publikovat. Věříme, že tyto webové stránky, které jsme pro vás vytvořili, jsou přehledné a plné užítečných informací. Pevně doufáme, že přispějí k lepší informovanosti vás členů a podstatně zlepší naši práci, kterou pro vás děláme.

 

Kolektivní smlouva

Z důvodu utajení odsahu kolektivní smlouvy před širokou veřejností, je kolektivní smlouva v zabezpečené zóně stránek a zpřístupněna pouze zaregistrovaným členům ZO OS DOSIA Dopravní podnik Teplice s.r.o. (odborářům).

Jste-li člen ZO OS DOSIA Dopravní podnik Teplice s.r.o. a chcete-li mít přístup do zabezpečené zóny našich webových stránek, stačí vyplnit registraci. Vaše registrační údaje vám budou zaslány na vámi uvedenou e-mailovou adresu do 48 hodin.

Pokud nejste členem ZO OS DOSIA Dopravní podnok Teplice s.r.o., přidejte se k nám, vstupte do odborů a zaregistrujte se.

Nechcete-li se stát našim členem a jste-li zaměstnancem Arriva Teplice s.r.o., napište si o kolektivní smlouvu zde. Do předmětu zprávy napište: Kolektivní smlouva. Kolektivní smlouvu vám ochotně zašleme na vámi uvedenou e-mailovou adresu.

 

Mobilní verze webových stránek

Vážení členové ZO OS DOSIA Dopravní podnik Teplice s.r.o., aby jste mohli navštívit naše webové stránky doslova kdekoli, vytvořili jsme pro vás i speciální verzi stránek pro mobilní telefony a přenosná zařízení (PDA, tablety, atd.).

Mobilní verzi těchto webových stránek naleznete na

m.odborydpteplice.cz

 

Vaše náměty

Jsme připraveni řešit vaše případné připomínky, podněty, nebo návrhy týkající se těchto webových stránek. Pokud budete mít pocit, že by váš nápad mohl přispět ke zlepšení, nebo zpestření těchto webových stránek, nebojte se nás kontaktovat zde. Do předmětu zprávy napište Webové stránky. Velice rádi uvítáme vaše postřehy. Jsme přesvědčeni, že je spousta různých zajímavých témat, která nás při tvorbě těchto webových stránek nenapadla a pokud povedou vaše návrhy ke zlepšení, určitě je uskutečníme.

Za vaše postřehy děkuje tým tvůrců těchto webových stránek.

 

Nemáte u Vás odbory?

Založte si je.

Nevíte jak?

Přečtěte si stručný návod jak může základní organizace vzniknout. Základem struktury Odborového svazu jsou základní organizace. Základní organizace musí mít minimálně 3 členy. To znamená, že dohodnou-li se nejméně 3 zaměstnanci v organizaci (firmě) na založení základní organizace, mohou ji založit. Optimální postup je, že přípravný výbor svolá zaměstnance (sympatizanty) na ustavující členskou schůzi, kde seznámí přítomné se svým záměrem. Členská schůze by měla především zvolit závodní výbor (minimálně předseda, místopředseda, jednatel, hospodář) a tento pověřit dalším jednáním s Odborovým svazem. Revizní komisi, která je pro další činnost základní odborové organizace nutná, je možno zvolit až na dalším zasedání. Z ustavující členské schůze je nutno vyhotovit zápis se základními údaji o ustavující členské schůzi - datum, místo, počet přítomných, jména členů přípravného výboru, kandidátka pro volby, seznam zvolených funkcionářů závodního výboru s uvedenými kontakty. Přílohou mohou být prezenční listiny a seznam členů. Zápis z členské schůze je základním dokumentem k žádosti o přijetí základní odborové organizace do Odborového svazu.

 

nahoru

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Diskusní téma: Úvod

Datum: 03.03.2019

Vložil: 13sky.ru5l

Titulek: Между нами говоря, это очевидно. Предлагаю Вам попробовать поискать в google.com

Браво, ваша идея пригодится

Datum: 03.03.2019

Vložil: irina_maz9

Titulek: I congratulate, what words..., a remarkable idea

I hope, you will come to the correct decision.

Datum: 03.03.2019

Vložil: dimaogromnyj9

Titulek: I can not recollect.

Remarkable question

Datum: 04.03.2019

Vložil: hrak_20119

Titulek: In my opinion you are mistaken. I can defend the position. Write to me in PM, we will talk.

I consider, that you are not right. I am assured. I can prove it. Write to me in PM.

Datum: 04.03.2019

Vložil: bruskov.valy5l

Titulek: I congratulate, this excellent idea is necessary just by the way

So happens. Let's discuss this question. Here or in PM.

Datum: 05.03.2019

Vložil: kotowiktor705l

Titulek: It not absolutely approaches me. Who else, what can prompt?

I consider, that you are mistaken. I suggest it to discuss. Write to me in PM.

<< 1 | 2

Přidat nový příspěvek

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: